خانهکلک آزادگانصنعت نشرآفرینندگانشیوه‌نامهفروشگاهبیش تر

خبـرنامه

 

سخنی با شما

 

مسابقۀ فرهنگی

وقت به خیر، خوش آمدیدفهرست دلخواه                سبد خرید شما خالی ست                 خریدهای گذشتهجمعه 4 فروردين 1396
  ادبی     شعر و ترانه     داستان و رمان     زندگی نامه و یادواره     تفأل  مثبت اندیشی     معنوی     فراروان شناسی     خودشناسی و روان کاوی     حکایت و داستان     پیام و نیایش  تاریخی     ایران     جهان  اجتماعی     مدیریت     آداب و رسوم     اقتصاد و بازرگانی  سیاسی     جهان  بهداشتی     زناشویی  هنری     سینما و تئاتر     موسیقی  مرجع     فرهنگ نامه  سالنامه     سررسيدنامه     تقويم
تاریخ آخرین به روز رسانی: 1395.3.26                                                                                                                                                                                                                                    کاربر گرامی، به دلیل تغییراتی که در شیوۀ پرداخت آنلاین از طرف بانک‌های طرف قرارداد اعمال شده است، در حال حاضر امکان خرید از سایت وجود ندارد.
  فروشگاه / مثبت اندیشی / فراروان شناسیAdd To Favorite List چاپ برگشت به صفحه قبل

نیروی حال
رهنمونی برای روشن‌بینی معنوی
پرفروش‌ها 

نیروی حال
رهنمونی برای روشن‌بینی معنوی


نویسنده: اکهارت تُله
مترجم: هنگامه آذرمی

نوع جلد: جلد نرم
تعداد صفحات: ۲۶۴ صفحه

قيمت: 175,000 ريال ($5.38)
فرآيند ارسال: 1 تا 2 روز کاری


 نمايش تصوير بزرگتر تمرین نیروی حال  تمرین نیروی حال  /  نویسنده: اکهارت تُله  /  مترجم: فرناز فرود
 نمايش تصوير بزرگتر جهانی نو
آگاهی معنوی از آهنگ زندگی  جهانی نو آگاهی معنوی از آهنگ زندگی  /  نویسنده: اکهارت تُله  /  مترجم: هنگامه آذرمی
 نمايش تصوير بزرگتر سکون سخن می‌گوید  سکون سخن می‌گوید  /  نویسنده: اکهارت تُله  /  مترجم: فرناز فرود
 
رتبۀ این عنوان:  در مجموع 609 راي

ویراستار: ریحانه فرهنگی
ناشر: کلک آزادگان
آمار بازديد: 18954 نفر

عنوان اصلی: The Power of Now
نوبت چاپ: نهم
تاریخ نشر: بهار ۱۳۹۵
شمارگان: ۲۲۰۰ نسخه
قطع: رقعی (۱۴.۵×۲۱)
شابک: ۵-۷۴-۷۹۷۴-۹۶۴-۹۷۸
 
ساختار کتاب: کتاب «نیروی حال: رهنمودی برای روشن‌بینی معنوی» با عنوان اصلیThe Power of Now: A Guide to Spritual Enlightenment معرفی، ده بخش و هشتاد عنوان فرعی را در بر می‌گیرد.
شیوۀ نگارش کتاب: اکهارت تُله در این نوشته از رفتن تا مرز مرگی خود‌خواسته در برابر دیدگان خواننده پرده برمی‌دارد. نگارنده شرح می‌دهد که چگونه در آستانۀ دست شستن از زندگی به ادراکی دست یافته که بینش او را یکباره دگرگون ساخته است. این کتاب را در واقع می‌توان زندگی‌نامۀ شخصی نویسنده دانست که از طریق آن تجارب خود را در دست‌یابی به مواهب لحظۀ حال بیان می‌کند. آموزه‌های تُله در قالب پرسش و پاسخ‌هایی رایج، مهم و گویا به سادگی و روانی به خوانندۀ متن انتقال می‌یابد. سؤال‌هایی که تشنگان عشق در سراسر جهان در نشست‌های بسیار با او در میان گذاشته و در پی یافتن پاسخی درخور برای آنها بوده‌اند. این آموخته‌ها از جنس ناب زندگی‌ست و در چارچوب متداول آیین‌ها و سنت‌ها گیر نمی‌افتد و درجا نمی‌زند و در عین حال از همۀ سرچشمه‌های معنوی آنها سیراب می‌شود و پربارتر می‌گردد. این کتاب، همانند همۀ نوشته‌های دیگر اکهارت تُله بر یک روش یا راه رسیدن به حقیقت تکیه یا تأکید نمی‌کند، بلکه از روشنایی راهگشای تمامی مسیرها بهره می‌گیرد.
شمایی از کتاب: «نیروی حال» از شگفتی و قدرت لحظۀ حال برای زیستنی سرشار سخن می‌گوید که چگونه لحظۀ اکنون، یگانه حقیقت موجود و جاودانه است و هر آنچه هست، فقط در بستر گسترۀ آن جاری‌ست. این که گذشته و آینده توهمی بیش نیستند و تنها فراافکنی‌هایی برای گریز از لحظۀ حال به شمار می‌آیند. تُله در این کتاب، شیوه‌های متنوع و گوناگونی را برای زیستن در همین دم ارائه می‌دهد تا آدم‌هایی با ویژگی‌های مختلف بتوانند از دروازه‌های مناسب وضعیت خود به درون لحظۀ حال گام بگذارند و هدایای بی‌مانند آن را دریافت دارند.
مارک آلن، ناشر کتاب، «نیروی حال» را شاهکاری می‌خواند که قدرت دگرگونی زندگی‌ها وبیدار کردن ما را دارد! لاما سوریا داس، نویسندۀ کتاب موفق و مطرح «بیداری بودای درون» خواندن آن را به عنوان کتابی بی‌اندازه الهام‌بخش به همۀ جویندگان امروز توصیه می‌کند. همچنین دیپاک چوپرا آن را یکی از بهترین کتاب‌هایی می‌داند که طی سال‌های اخیر نگاشته شده است. با این توضیحات، جای شگفتی نیست که «نیروی حال» در اوج فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز جای بگیرد و بیش از دومیلیون نسخه از آن در سراسر جهان به زبان‌های مختلف ترجمه شود و دست به دست بگردد.
کاربرد کتاب: خواندن این کتاب به کسانی که به هر دلیلی از زندگی دست شسته و روگردان شده‌اند و در گرداب زندگی دست و پا می‌زنند، توصیه می‌شود. همچنین آنها که مشکلات خود را به شرایط فرافکنی می‌کنند، به خوبی می‌توانند از رهنمود‌های این کتاب بهره‌مند شوند. این مطالب می‌تواند به آن گروه نیز یاری برساند که با وجود شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های مختلف خودشناسی و مطالعۀ فراوان در این زمینه از شناخت خویشتن، رویارویی با واقعیات زندگی و لذت بردن از آن بازمانده‌اند.
این کتاب به شما می‌گوید که می‌توانید در هر شرایط و از هر کجا که هستید، بدون در نظر داشتن آنچه از سر گذرانده‌اید یا هر چه پیش رو دارید، درون لحظۀ بی‌همتا و جاودان حال گام بگذارید و با آن جاری شوید.
روش مطالعه: برمبنای پیشنهاد ناشر در آغاز کتاب، این نوشته‌ای‌ست که نمی‌توان آن را یکباره خواند و کنار گذاشت، بلکه باید آن را به صورت دوره‌ای خواند، به کلمات آن اندیشید و آنها را در تجارب زندگی به کار گرفت. با هر بار بازگشتن به مطالب «نیروی حال» می‌توان به عمق و معنای جدیدی از آن دست یافت. به این ترتیب پس از یک دور خواندن پیوستۀ کتاب؛ خوانش گسستۀ مطالبی را که بیش‌تر برای خواننده کاربرد دارد، پیشنهاد می‌کنیم. بی‌تردید انجام تمرینات مفید کتاب در حلقه‌های کتابخوانی و به شکل دسته‌جمعی بر کارایی آن می‌افزاید.
پیوندهای بیرونی: کتاب «نیروی حال» از طریق مجله‌های معتبر و شناخته‌شدۀ  دنیا  مانند مجلات زیرمعرفی و تبلیغ شده است:
—«مجلۀ فورورد  ForreWord Magazine».
—«مجلۀ اپرا Oprah Magazine».
—«مجلۀ اسپریت آو چنج Spirit of Change Magazine».
—«مجلۀ روشن‌بینی چیست؟ What is Enlightenment? Magazine» .
 
   
دارای امتیاز از 609 رأی
(عدد بالاتر برای عنوان بهتر)

پورتال جامع گردشگری ایران

خانهکلک آزادگانصنعت نشرآفرینندگانشیوه‌نامهفروشگاهبیش تر

خبـرنامه

 

سخنی با شما

 

مسابقۀ فرهنگی

همكاران | ارتباط با ما | تبليغات با ما | همراهان
تمامی حقوق برای کلک آزادگان محفوظ است.